Чисті руки

07.09.2017 news4

Приїжджаючи на насіннєві заводи постійно зустрічаєш таку картину:
робітники, які приймають участь при обробці насіння фарбою, ходять замащені різними кольорами – синьо-червоно-зеленими;
дороге обладнання світових брендів теж має різні кольори;
підлога теж має різне забарвлення!
На питання, чому таке все чудове – різнокольорове?, є відповідь: «Коли їде потік насіння, нема часу одразу промити руки чи замащене обладнання. І якщо руки можна відмити десь на 3-4 ий день, то підлога та обладнання практично не відмиваються!»
Є проблема? Так! Є рішення? Так!
Фарби «Ferrara Agro» для насіння зроблені для того, щоб триматися на насінні, а не на тілі людини, обладнанні чи підлозі.
Фарби «Ferrara Agro» для насіння повністю водорозчинні і достатньо просто мила, щоб руки чи обличчя знов стали чистими, а обладнання чи підлога повернулись до первинного свого вигляду. І нема різниці, чи одразу ви промили поверхню, чи пізніше, результат буде один і той же – ЧИСТІ ПОВЕРХНІ !!!
До Вашої уваги пропонуємо тест. У випробуванні використовується фарба «Ferrara Agro» для насіння «Vita R-5» та фарба іншого Українського виробника.
https://www.youtube.com/watch?v=FCbMFCXbhKs

Також, ми звернулись за коментарем до одного з наших партнерів – насіннєвого заводу “Fullseed”, які інкрустували насіння фарбами «Ferrara Agro».
– В обробці насіння для насіннєвих компаній ми використовували такі фарби: по соняшнику Vita NX-11 та Orbis D-33 (авт. – ексклюзивна фарба однієї з насінницьких компаній), по кукурудзі – Vita R-5.
В нашому технологічному процесі робітники дуже рідко забруднюються фарбою, але якщо це траплялось – фарба «Ferrara Agro» дуже просто змивалась водою та милом.
Заміна фарби, з одного кольору на інший, займала мінімальний час, який не призвів до простою устаткування та порушенню технологічного процесу інкрустації.
Нам особливо сподобалось у фарбі «Ferrara Agro» її швидке висихання, відсутність злипання та грудкування насіння.
Плигач В’ячеслав, директор “Fullseed” Ltd.,
Полтавська обл. с. Абазівка (050) 4646294

Skip to toolbar